SPÚŠŤAME NOVÝ ESHOP

plný hier a zábavy:

https://www.sportino.sk/files/designer/b64b9c7e98b64a64f892866e5a7228db.png
Viac ako 5000 produktov za skvelé ceny, lacnejšia doprava, stále akcie.


NAŠA PONUKA » Profesionálne a komerčné stoly
Kvalitné bridlicové biliardové stoly a komerčné stoly na mince

Biliardové stoly, určené na kvalitné hranie a pre tých, čo sa chcú zdokonaliť v hre. Výroba a prevedenie týchto stolov je prispôsobené náročným požiadavkám či už pre herne alebo pre poctivých hráčov. Všetky stoly majú samozrejme bridlicovú hraciu plochu a kvalitné mantinely a plátno. Lacnejšie verzie stolov používajú plátno Europool a TBS mantinely, pri drahších a turnajových verziách sa zvykne používať plátno Simonis a mantinely Artemis, ktoré je možnosť použiť za príplatok aj pri stoloch, kde nie sú v cene.
Tieto stoly sa s použitím časovača (Timer B16) dajú používať aj na komerčné účely, pričom časovač Vám vieme nastaviť na požadovanú sumu za hodinu hry.

Samostatnou kategóriou sú stoly na mince (žetóny), ktoré mávajú zväčša elektronický systém na vypadávanie gulí, pričom biela guľa má iný rozmer, alebo je magnetická a tá vypadáva samostatne. Tieto stoly sú drahšie ako bežné kvôli použitiu mincovníka a systému vypadávania gulí, ale nemusíte k nim kupovať Timer na kontrolu odohraných hodín, keďže sa platí za každú hru. Ideálne pre penzióny a rekreačné zariadenia, kde netreba presonál na obsluhu, čím zároveň znovu ušetríte.

Pri kúpe takýchto stolov nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom.

NmI5YT