SPÚŠŤAME NOVÝ ESHOP

plný hier a zábavy:

https://www.sportino.sk/files/designer/b64b9c7e98b64a64f892866e5a7228db.png
Viac ako 5000 produktov za skvelé ceny, lacnejšia doprava, stále akcie.


NAŠA PONUKA » Rekreačné biliardové stoly
Detské stoly a stoly na domáce hranie s MDF plochou.

Kategóriu týchto stolov zastupujú výrobcovia Buffalo, Proyasport a Garlando.

Ku každému z týchto stolov je dodávané príslušenstvo potrebné na hru zdarma (väčšinou 2 tága, sada gulí, trojuholník, kriedy a kefu na plátno). Obaja výrobcovia Vám okrem skvelej ceny zaručia aj najvyššiu možnú kvalitu v danej kategórii. Stoly sa vyznačujú hracou plochou s MDF drevenej plochy, čomu sú prispôsobené aj mantinely a plátno. Tieto stoly sú určené pre zábavu a využitie nájdu v domácnosti, na chalupe, v rekreačných zariadeniach a obľúbené sú aj v školách.

Naši výrobcovia:
Buffalo - Holandská firma, ktorý už roky vyrába hracie stoly a príslušenstvo. V tejto kategórii sú najobľúbenejšie ich detské stoly v atraktívnom prevedení za skvelé ceny, taktiež zaujme ich ponuka skladacích stolov, ktoré šetria priestor po zložení.

Proyasport - Poľský výrobca, ktorý povýšil kvalitu a cenovú dostupnosť biliardov na úroveň dostupnú pre všetkých. Počiatočná výroba sa presunula z Číny do Poľska, čím sa rapídne zvýšila kvalita materiálov aj prevedenia, zrýchlilo sa dodanie a vyrobenie stola na zákazku a pri týchto stoloch na rozdiel od Čínskych výrobcov (všetky ostatné lacné značky na trhu) Vám poskytne vždy reálnu hraciu plochu, nie menšiu ako to vyrábajú v Číne (príklad 7 stopový biliardový stôl Proyasport má 198x99cm hraciu plochu miesto 188x94 a podobne). Zvýšila sa aj kvalita plátna a tým aj hracie vlastnosti. Ak máte dostatok miesta, tak iné nič nepotrebujete, lebo tieto stoly sú krásne, pevné a hlavne cenovo dostupné.

Hlavné výhody týchto stolov:
- nízka cena
- príslušenstvo v cene
- jednoduchá montáž
- najlepšie možné prevedenie za danú cenu
- nižšia hmotnosť a lacnejšia preprava

YTMwYWJhM