Úvod » STOLY NA STOLNÝ FUTBAL » Turnajový stolný futbal ITSF

STOLY NA STOLNÝ FUTBAL / Turnajový stolný futbal ITSF

Stolný futbal na turnaje s ITSF certifikátom. Jedinečná ponuka na Slovensku.

Špička medzi stolnými futbalmi, uznávaná celosvetovo na najvýznamnejších turnajoch, vrátane majstrovstiev sveta. Futbalové stoly Garlando sú bez konkurencie iných výrobcov čo sa týka ceny a kvality, naviac vo veľmi modernom prevedení. Všetky kalčetá sú určené aj na turnaje s originál certifikátom a plaketou ITSF s jedinečným registračným číslom. Tieto futbalové stoly sú za dostupné ceny, výhodnejšie ako hraný stôl. Záruka na výrobné vady 3 roky, záruka dostupnosti náhradných dielov min. 10 rokov. Užite si tú najlepšiu hru a zábavu.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Najpredávanejší stolný futbal - využite akciovú
Stolný futbal PRO CHAMPION AKCIA 598€
bežná cena 698,00 €

CENA 598,00 € (18 015,35 SK)

skladom
akcie


GARLNADO Master Champion - špičkový stolný futbal
Stolný futbal GARLANDO MASTER CHAMPION
bežná cena 1 080,00 €

CENA 898,00 € (27 053,15 SK)

skladom


GARLANDO World Champion - najvyššia turnajová
Stolný futbal GARLANDO WORLD CHAMPION
bežná cena 1 240,00 €

CENA 1 089,00 € (32 807,21 SK)

skladom


GARLANDO WORLD CHAMPION - stolný futbal, na ktorom
Stolný futbal GARLANDO World Champion LED

CENA 1 290,00 € (38 862,54 SK)

skladom

NAJLEPŠIA PONUKA STOLNÝCH FUTBALOV NA SLOVENSKU, SKVELÉ CENY A RÝCHLE DODANIE. VYBRANÉ STOLY A MNOŽSTVO PRÍSLUŠENSTVA SKLADOM NA PREDAJNI SPORTINO V TRNAVE.

\"Stolny_futbal_pre_deti_najlepsie_ceny\"\"Stolny_futbal_najvacsia_ponuka_TOP_CENY\"\"Najlacnejsi_stolny_futbal_na_mince\"\"Najviac_prislusentva_pre_stolny_futbal\"

Výrobca Garlando ako 1 z 5 výrobcov má v ponuke stolný futbal s certifikátom ITSF pre všetky kategórie turnajov, je to stôl Garlando World Champion, osobne vlastním dva takéto stoly a odporúčam. Toto kalčeto Vám určite priláka novú klientelu profi hráčov u ktorých sú kvalitné stoly Garlando veľmi žiadané, nakoľko sú často využívané na zahraničných turnajoch, preto ak nechcete patriť k väčšine, kde ponúkajú len stoly Rosengart, vyberte si niečo viac... Všetky turnajové stolné futbaly Garlando sú s certifikátom ITSF pre dané kategórie, na komerčné využívanie (na mince a žetóny) je určený stôl Garlando World Champion, ktorý je v ponuke aj bez mincovníka. Do tejto kategórie patria ešte futbalové stoly Garlando Master Champion a Garlando Pro Champion, ktorý mám aj ja doma a je to najpredávanejší stolný futbal od tohto výrobcu.

Predaj stolných futbalov Garlando - oficiálne turnajové stolné futbaly s certifikátom ITSF zaručujú maximálnu kvalitu a pôžitok z hry, určené sú hlavne pre profi hráčov a na tréning.

YWY2ZW